ZONE E LIRE – EMISIONI 655! – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 655!

Emision: 05.04.2019

Devis Xherahu!

Sondazhi / Ja popullariteti i Rames, Bashes, Kryemadhit!

John Huston, femija qe sfidoi braktisjen dhe kapitalizmin e eger amerikan!

7 prill behen 80 vjet nga pushtimi italian dhe ikja e Zogut!

Departamenti i Onkologjise ne Spitalin Hygeia!

Sotiraq Qirjazi!

Monodrama, Dashurite e virgjereshes Madalene!

Fiqiri Sulaj – Partizan je legjenda!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione