ZONE E LIRE – EMISIONI 661! – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 661!

Emision: 17.05.2019

Kriza / Debati politik i javes!

Inis Neziri – Pop / Inisi vjen me “E theve”!

Gjergj Kacinari – Rock / Kacinari vjen me “Forevermore”!

Shendeti / Kirurget plastike nga Spitali Amerikan!

Muzike / Kentina dhe Zaimi vijne me “Lema zemren”!

Muzike / Rezarta na sjell nje “Nuse malesore”!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione