Zone e lire – Emisioni 673

Zone e lire – Emisioni 673

10:03 14/09/2019

Skandali me himnin shqiptar ne Stade de France/Gabim apo qellim?

Rama apo buburrecat e Rames? Kush e ka fajin!

https://youtu.be/zRMZx592Rvo

“Tregime te rinise”, nje liber nga Alion Caci!

Kings Tirana, koha per t’u shkolluar!

Ardit Gjika, artisti qe kendon dhe kercen ne gjermanisht!

Petrit Vullkani, rikthehet si vullkan!

Sotir Qirjaqi, 73 vjecari ne maratonen e 159!

LAJMET
Të ngjashme

KPT
KPT
UKT