Zone e lire – Emisioni 679

Posta

Zone e lire – Emisioni 679

03:18 26/10/2019

Sali Berisha: Nje 75 vjecar si doktori!

Ruzhdi Metali: Doktori alternativ qe sheron dhe kancerin!

Muzike/ Rovena Dilo & Hit Man dhe Rolla kendojne “Cindarella”!

Muzike/ “Ku jena bashke” Maria!

Maratona nr 160/ I pamposhturi yne Sotir Qirjaqi!


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi