Zone e lire – Emisioni 682!Zone e lire – Emisioni 682!

03:06 16/11/2019

Kujt ja ka vjedhur Rama batuten “Kap c’te kapesh” !

Blendi Fevziu rrefen “Tirana e nones”!

Andi Bejtja nuk i ndahet poezise me “Atdhedashuri”!

Erald Kapri vjen me librin “Mbreti Zog”!

Sotir Qirjaqi: Nr 165/ Maratona e Athines!

Sazan Guri vjen me tre libra te rinj!

Elona Zhana: “Ne vendin e bunkereve dhe piramidave”!

Pastori i pazakonte qe me vezhgon cdo te premte!

Franca ka legalizuar hashashin, po ne cfare presim?
Të ngjashme