Zonë e lire – Emisioni 695!

Zonë e lire – Emisioni 695!

00:48 22/02/2020

Meta paralajmeron revulucion. A po luhet fati i Ilir Metes?

Zgjedhjet e 12 Prillit ne Maqedonine e Veriut/ Menduh Thaci ne fushate!

Nami ne Vox Palace/ Buzuq i papare cdo te shtune !

Dy striptistet – Eros/ Sensual/ Art mbi tub/ 4 Elements!

Muzike/ Klodiana Vata vjen me “A e din”!

Proteste kunder vrasjes se qenve ne Tirane!

Muzike/ Vaxi dhe Bunjaku vijne me “Enderr”!

Neser dhe pasneser box profesionist ne Tirane!

Nuk keni pare per te studiuar jashte, keni EBLOANS!
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi