Zonë e lire – Emisioni 702!

Zonë e lire – Emisioni 702!

07:30 11/04/2020

Sali Berisha!

Pastor Akili – Sonte e premtja e zeze/ Gezuar te gjitheve

Pellumb Pipero

Zhaklin Lekatari: Te rejat nga planeti i zhaklines

Arjan Curi: C’na meson historia!

Vani Gjuzi: Vjen me kengen me te re “Haku”!

Personazhi/Ja pse duhet te ndihmojme Genardin dhe Soniden!

Kastro Zizo: “Karantina” albumi me i ri!

Të ngjashme

Grupi

Kallezo