Zonë e lire – Emisioni 705!

Zonë e lire – Emisioni 705!

02:19 02/05/2020

Korona-Filozofi/C’na meson historia e epidemive?

Sazan Guri: Korona-Konspiracion/Koha e Sazanit!

Princi i Libofshes foli para Ramsit per legalizimin e hashashit!

Ledio Bregu: Radioterapia Hygea/Koha e Dr Ledio Bregut!

Korona-Personazh/Dy humanet qe na sjellin fat!

Korona-Muzike/”Ditelindja” e Artiola Toskes!

Elisa Spiropali: Po sikur mos te kete zgjedhje fare ne 2021!

Pellumb Pipero: shendet publik dhe shendet mendor!

Korona-Deshmi/Juliani me covid-19 del nga spitali ne USA!

Të ngjashme

Grupi

Kallezo