Zonë e lirë – Emisioni 731!Zonë e lirë – Emisioni 731!

01:59 05/12/2020

Stringirls, tre artiste te verteta/Rikthehet Aiola, Xhesi, Xhanina!

Inis Neziri, vjen me kengen me te re per festivalin e fundvitit!

Lufta e brrylave ne PD/ A shkon ne favor te Rames!

Vjollca Sadiku: Une ju mesoj si te jetoni te lumtur!

Nami ne Vaqarr:Si po “Grabitet” toka me 5 mije leke metri katror!

Klisman Llazani, vjen me “Qefliu”!

Alkan Gashi dhe Dj Cimi vijne me “Ajo nuk do”!Të ngjashme