Zuckerberg selfie nga Akropoli me bashkëshorten

Zuckerberg selfie nga Akropoli me bashkëshorten

14:44 17/05/2019

Themeluesi i Facebook ndodhet në Athinë. Mark Zuckerberg dhe bashkëshortja e tij Priscilla Chan kanë publikuar në Facebook një foto selfie nga Akropoli.

Çifti feston 7-vjetorin e martesës dhe përvjetorin kanë vendosur ta festojnë në shtetin fqinj.

“Duke festuar 7-vjetorin e një martese të lumtur në tempullin e perëndeshës së urtësisë”

, shkruan Zuckerberg në postimin në Facebook duke vizituar Tempullin e Panteonit. /

tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT