7 – vjeçari fotografon “engjëllin e tij mbrojtës”

Një fotografe mbeti pa fjalë, pasi djali i saj i cili vuan nga sindroma Down fotografoi “engjëllin e tij mbrojtës”.

Aasher Liles e bëri foton me aparatin celular e nënës së tij nga dritarja e një avioni, teksa familja po udhëtonte për në Houston, Teksas.

Kerri shtangu kur pa se i biri kishte fotografuar një figurë që dukej si fantazmë, me formë njerëzore, që qëndronte në qiell të hapur.

Ajo u bind se 7 – vjeçari, i cili nuk mund të flasë, kishte fotografuar “ëngjëllin e tij mbrojtës”.

Në një postim në rrjetet sociale, Kerri shkruajti: “Dje po udhëtonim me avion për në Houston dhe djali im 7 – vjeçar i cili kohët e fundit është obsesionuar për të bërë fotografi me telefonin celular, donte të bënte foto nga dritarja e avionit. Kur e mora mbrapsht telefonin gjeta këtë imazh. Besoj se ai fotografoi engjëllin e tij”./tvklan.al

Kategori
LifestyleTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*