Emisione

On Air

  • Dashi – Nuk do të mungojnë diskutimet dhe debatet në familje. Bëni kujdes me veprimet që do të ndërmerrni, pasi do pendoheni. Në punë do të përballeni me sfida...
  • Gjithçka nisi pas divorcit jo të paqtë nga bashkëshorti. Miss Brukseli 2010 nuk e përballoi mirë ndarjen dhe u prek nga anoreksia. Tashmë që gjithçka ka kaluar, aktorja, modelja...
  • Ka disa momente specifike gjatë jetës, kur një grua është më e pambrojtur se kurrë. I tillë është ai pas lindjes së një fëmije dhe një foto që ka përpirë...
  • Në pritje të episodit të fundit të trilogjisë “50 hijet e Greit”, aktorja protagoniste Dakota Xhonson shpjegon momentet e sikletshme gjatë xhirimeve të skenave erotike. 27-vjeçarja e cila interpreton...
  • Një modele 22-vjeçare humbi jetën në një aksident tragjik me makinë, pasi kishte festuar me 3 meshkuj më parë në një lokal nate. Më pas ishin larguar të gjithë...
  • Jeta e ish-kampionit të peshave të rënda në boks, Mike Tyson, mund të bëhet film dhe interpretimin e boksierit amerikan, mund ta bëjë një nga fansat e tij më...