EPISODI 87

E ËMBLA SHTËPI HANA MONTANA

Miley është e detyruar të bëjë një udhëtim pas në kujtimet e hershme pasi Robi ka modeluar dhomën e saj. Xhekson bëhet besimtar i rregullt sapo sheh fqinjin e tij të ri.

Kategori
HANA MONTANA
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • EPISODI 101

  KUDO TË SHKOJ (2) Lili xhindoset me Miley-n sepse ajo nuk i kishte thënë që filmi do të ndërhyjë te planet e tyre për kolegjin. Pasi dështoi edhe në...
 • EPISODI 100

  KUDO TË SHKOJ (1) Teksa vajzat mendojnë për degën që do të marrin në kolegj, Miley-t i ofrohet një rol në një film që do të xhirohet nëpër det....
 • EPISODI 99

  JAM GJYSHJA, MË SHIHNI TEK MBRETËROJ Gjyshja nuk është aspak e kënaqur kur jeta e re e Miley-t ndërhyn në atë të tyren. Xhekson fyen aksidentalisht Sienën....
 • EPISODI 98

  PUTHJE LAMTUMIRE Shumë nga fansat e Hanës refuzojnë të pranojnë Miley-n si Hana dhe e akuzojnë atë që ka vrarë yllin e adhurueshëm duke rrëfyer sekretin. Riko befasohet teksa...