ERTUGRUL – EPISODI 203

Serial: 28.02.2017

Ertugruli më në fund rishfaqet para syve të ushtarëve të tij, të cilët nuk duan lajm tjetër më të mirë.

Ertugruli takohet me mall me Turgutin.

Një sulm i befasishëm ndodh para hanit të Simonit.

A do të arrijë Ertugruli të pushtojë kështjellën e Simonit?

Kategori
ERTUGRUL
1 Koment
 • fggvg
  24 Shkurt 2017 at 14:31
  Përgjigju

  yiuyggvbctygjhgg gfjhghhfgvbv gcvgjhgcc fgcxxcffdgh what

 • Përgjigju

  *

  *

  Të Lidhura

  • ERTUGRUL – EPISODI 210

   Ertugrul duket se do të mbetet pa aleatë si pasojë e mashtrimeve të Ural bej dhe Emirit Sadedin. Aslihan vazhdon të kërcënojë me fjalë Halimenë. Cili është plani i...
  • ERTUGRUL – EPISODI 209

   Mes dy grave ka nisur një konkurencë dhe zenka deri në kërcënime. Aslihan tashmë betohet për hakmarrje. Mbledhja e bejlereve kryesuar nga Ertugrul ndërpritet nga një armik i paftuar....
  • ERTUGRUL – EPISODI 208

   Cili është plani i ardhshëm i Ertugrul? Aslihan kërkon të nxjerrë mllefin e saj tek Halimeja. Ndërkohë Halimeja mëson një të vertetë të hidhur. Xhandar bej merr vesh përgjigjen...
  • ERTUGRUL – EPISODI 207

   Aslihan mezi po pret për përgjigjen përfundimtare të Ertugrulit. Çfarë vendimi do të marrë Xhandar bej? Halime më në fund fiton pak qetësi në familjen e saj teksa pret...