Mjeku në shërbim u kthye nga Afganistani, u shokua nga rrëfimi i së bijës katolike e devotshme

Dr. Kevin Weeks, me profesion mjek e kishin dërguar në Afganistan për disa muaj, por kur u kthye mori vesh se e bija i punonte si aktore në filmat porno.

Ai është një katolik i devotshëm dhe i erdhi si shok ky lajm i papritur i vajzës së tij 18-vjeçare Miriam.

Ajo u tha prindërve të saj se fitonte 6000 $ në vit dhe me ato para paguante shkollën e lartë pasi ata nuk kishin mundësi ta ndihmonin sepse sëbashku me 2 motrat e saj, tarifa e shkollës i kalonte 1 mln $ në vit.

Një nga shoqet e saj të shkollës e kishte marrë vesh që ajo punonte si pornonstare me pseudonimin Belle Knox dhe e kishte injoruar në televizion.

Mamaja indiane e Miriam ka rrëfyer se ata nuk do e përbuznin kurrë vajzën e tyre megjithëse familja ka parime të devotshme katolike.

Kategori
LifestyleTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • Juventus marshon drejt titullit

  Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
 • Rritet Euro

  Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
 • Fitojnë ekipet e kreut

  Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
 • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

  Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...