Ndodh në Përmet! Dhunon dhe përplas me makinë kunatën

Forca policie te FNSH dhe forcat RENEA, gjate nje aksioni ne fshatin Lazarat, ne kerkim te 4 personave te armatosur te cilet kane qelluar mbreme me arme ndaj nje postoblloku te ngritur nga policia e Gjirokastres./r/n/r/nPolice forces, during an action Lazarat village in search of four gunmen who fired gun last night to an elevated postoblloku Gjirokastra police.
Forca policie te FNSH dhe forcat RENEA, gjate nje aksioni ne fshatin Lazarat, ne kerkim te 4 personave te armatosur te cilet kane qelluar mbreme me arme ndaj nje postoblloku te ngritur nga policia e Gjirokastres./r/n/r/nPolice forces, during an action Lazarat village in search of four gunmen who fired gun last night to an elevated postoblloku Gjirokastra police.

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem. Policia në Rrogozhinë ka arrestuar një 19-vjeçar. Agim D. ka dhunuar babain, nënën dhe motrën e tij.

Burime nga policia lokale thotë se i riu është përdorues lëndësh narkotike. Gjatë kontrollit në banesë policia ka gjetur një armë zjarri, pushkë model 56.

Ndërkohë një rast dhune në familje ka ndodhur dhe në Përmet, qytet i cili sipas raporteve të policisë është më nivel kriminaliteti të ulët. Efektvët e policisë në “qytetin e luleve” kanë arrestuar 31-vjeçarin Pandeli Nika.

Ai ka dhunuar kunatën e tij, 38-vjeçaren Dh. Nika. Pasi e ka dhunuar Pandeli Nika e ka kërcënuar me thikë se do ta vriste. Madje nuk është mjaftuar me kaq. Kunatën e ka përplasur dhe me automjetin e tij tip “Benz”, me targa AA577MG./ tvklan.al

Kategori
KronikeLajmet KryesoreTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • moti

  Pas acarit vijnë përmbytjet?

  Ditë të ftohta na presin edhe në vijim. Megjithëse meteorologët parashikojnë që vlerat e termometrit do të rriten me dy gradë celsius, duke filluar nga e mërkura, për shkak...
 • korce_2

  4 viktima nga i ftohti

  Nga dita në ditë i ftohti vazhdon të marrë jetë njerëzish. Viktima e radhës është regjistruar në qytetin e Korçës. Policia lokale thotë se rreth orës 10:35 është njoftuar...
 • kredi banka

  260 miliardë lekë më pak shpenzime në buxhet

  Shpenzimet në buxhetin e Shtetit kanë shënuar një rënie vjetore rekord për 11 muajt e parë të vitit që shkoi. Për herë të parë, paratë që shteti ka injektuar...
 • vasili

  Reforma Zgjedhore, përplasen PS e LSI

  Një ditë pas propozimit të bërë nga Lëvizja Socialiste për Integrim për aplikimin e listave të hapura në zgjedhje, socialistët janë shprehur kundër kësaj formule përmes bashkëkryetarit të komisionit...