RUDINA – OPERA NE QIELL TE HAPUR; DIETA 17-DITORE; BLOGU I VERES!

Emision: 10.07.2017

Të ftuar:

Zana Çela – Drejtore e përgjithshme e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit
Vikena Kamenica – Mexosoprano e Teatrit të Operas dhe Baletit

Aulona Musta – Gazetare dhe Moderatore programit “Thumb” (në Abc News)

Fation Tili – Somelier

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione