Si do të jetë moti në fundjavë

Nëse keni bërë plane për të shkuar në det bëni mirë që të ndryshoni destinacion, pasi fundjava do jetë me reshje shiu.

Ditën e shtunë vranësirat do jenë ta pranishme gjatë gjithë kohës dhe në vendet malore do ketë reshje shiu. Ndërsa ditën e diel do të ketë reshje shiu në të gjithë territorin e vendit.

Ndonëse gjatë javës temperaturat kanë qenë të larta në fundjavë ato do të pësojnë rënie.

 

 

 

 

Kategori
MotiTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*