SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 177

Serial: 13.09.2017

Anxhali dhe Nani ja dalin me sukses që të nxisin ndjenjat e Arnavit ndaj Kushit.

Arnav shkon në kërkim të Kushit.

Rrugës ai sheh një aksident dhe mëson se një burrë dhe një grua janë plagosur.

Ai sheh në rrugë byzylykët e këmbës së Kushit. A është kushi një ndër personat e aksidentuar?

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
0 Komente

Përgjigju

*

*