SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 21

Serial: 18.04.2017

Arnav mbingarkon Kushin me punë.

Duket se do të jetë e pamundur për Kushin që të jetë pjesë e festës së Paial.

Akash i lutet Anxhalit. Manorama sheh skenën dhe ndihet xheloze.

Nani, nga ana tjetër, është e irrituar me faktin se Manorama është shumë dembele për punët e shtëpisë.

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
1 Koment
 • lori
  20 Prill 2017 at 20:13
  Përgjigju

  me pelqen shume kjo histori e adhuroj

 • Përgjigju

  *

  *