SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 217

Serial: 11.10.2017

Nani dhe Anxhali planifikojnë muajin e mjaltit për çiftin e ri të martuar.

Ata transformojnë shtëpinë në një hotel ekzotik. Manorama dhe bashkëshorti i saj mirëpresin çiftet.

Arnav sheh me tërbim teksa Shiam i jep Kushit një buqetë me lule.

Arnav dhe Kushi janë mbyllur në suitën e tyre pa telefona apo elektricitet.

Arnav ndez një shkrepse për të parë në errësirë, por laptopi i tij merr flakë dhe Kushi bie në panik.

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
0 Komente

Përgjigju

*

*