SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 221

Serial: 13.10.2017


Teksa Arnav dhe Kushi po grinden sërish, Nani i kërkon Arnavit të qëndrojë me familjen e tij përgjatë garës së fustaneve elegante.

Arnav dhe Kushi ndajnë disa momente romantike mes tyre.

Më vonë, Kushi harron skriptin e saj për rolin që do të luajë dhe zhytet në panik.

Nani nga ana tjetër, këmbëngul që Arnav të interpretojë një rol specifik.

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
1 Koment
 • sara
  13 Tetor 2017 at 16:50
  Përgjigju

  Ky eshte cifti me I bukur ne India mua me pelqen ky cift me shum kur grinden njeri me tjetrin sepse na bejne shum per te qeshur

 • Përgjigju

  *

  *  Emisione