Foto/Tiranë mbytet në liqen 12 – vjeçari

Polumbarët e Repartit RENEA para pak minutash kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit të pajetë të 12-vjeçarit F. Gurakuqi.

I mituri ka gjetur vdekjen, pasi është mbytur në liqenin e Mzezit, në Tiranë. F.Gurakuqi ka qenë duke luajtur me shokët, ndërsa liqeni kishte ngrirë.

Akulli me një trashësi të vogël, është thyer dhe fëmija ka rënë brenda. Nga rreziku ka shpëtuar fatmirësisht motra e tij 15-vjeçare, e cila është përpjekur të ndihmojë të vëllain.

Babi i  të miturit, Fatos Gurakuqi është arrestuar në 18 nëntor të vitit 2015  për përdhunim e vajzës së tij 15 vjeçare./ tvklan.al

Kategori
KronikeLajmet KryesoreTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*
Emisione
Të Lidhura

 • horoskopi

  Horoskopi 23 Janar 2017

  Dashi Shëndeti nuk do të shkëlqejë sot, por gjithsesi mos e ndaloni veten që të llogarisni kohë për t’u argëtuar në mbrëmje. Në dashuri do të shfrytëzoni momentet e...
 • eraa

  18 të vdekur nga stuhia

  Nga stuhitë e fuqishme në gjithë pjesën juglindore të Shteteve të Bashkuara, gjatë ditës së djeshme, janë vrarë të patën 18 persona. Zonat më të goditura janë Georgia dhe...
 • reshje-shiu

  Parashikimi i motit, priten reshje

  Vranësirat do të jenë të pranishme në vendin tonë që në orët e para të mëngjesit, ku në zonat jugore do të gjenerojnë reshje shiu e dëbore në juglindje....
 • qeveria-640x394

  Qeveria e re, Ahmeti më afër Gruevskit

  Partia e Ali Ahmetit duket se po përgatit terrenin për të krijuar koalicion të ri qeveritar me partnerin e deritanishëm Nikolla Gruevskin. Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani nga Uashingtoni...