Dhurata e policëve për Saimir Tahirin

Policia e Tiranës i ka bërë një surprizë ministrit të Brendshëm në largim, Saimir Tahiri. Pas më shumë se 3 vite e gjysmë në detyrë, më shumë se çdo ministër tjetër në pas viteve ’90, Tahiri duhet të lërë këtë post.
Ndërsa u prit në Drejtorinë e Policisë së Tiranës , policët e qarkullimit i dhuruan një bluzë me logon e Rrugores ku shkruhej “S.Tahiri, ministri për bëri ndryshimin”.

Më pas ka firmosur në të, jo vetëm Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako, por edhe çdo punonjës policie./tvklan.al

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
1 Koment
 • Fjori Cullhaj
  13 Mars 2017 at 14:13
  Përgjigju

  Sinqerisht BRAVO Sajmir ke ber me te vertet ndrryshim te papar ka dashur dhe me shum por nuk te premtoj koha je shum i zoti dge njeher BRAVOO

 • Përgjigju

  *

  *

  Emisione
  Të Lidhura

  • Juventus marshon drejt titullit

   Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
  • Rritet Euro

   Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
  • Fitojnë ekipet e kreut

   Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
  • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

   Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...