Dhurata e policëve për Saimir TahirinPolicia e Tiranës i ka bërë një surprizë ministrit të Brendshëm në largim, Saimir Tahiri. Pas më shumë se 3 vite e gjysmë në detyrë, më shumë se çdo ministër tjetër në pas viteve ’90, Tahiri duhet të lërë këtë post.
Ndërsa u prit në Drejtorinë e Policisë së Tiranës , policët e qarkullimit i dhuruan një bluzë me logon e Rrugores ku shkruhej “S.Tahiri, ministri për bëri ndryshimin”.

Më pas ka firmosur në të, jo vetëm Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako, por edhe çdo punonjës policie./tvklan.al

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
1 Koment
 • Fjori Cullhaj
  13 Mars 2017 at 14:13
  Përgjigju

  Sinqerisht BRAVO Sajmir ke ber me te vertet ndrryshim te papar ka dashur dhe me shum por nuk te premtoj koha je shum i zoti dge njeher BRAVOO

 • Përgjigju

  *

  *  Emisione