Artur Zheji

 • OPINION – BASHA: PD-ja IME!

  Të ftuar: Lulzim Basha, Lorenc Vangjeli, Artur Zheji I ftuar në emisioni “Opinion” kryetari i opozitës Lulzim Basha është shprehur se me intervistën e djeshme të ish kryeministri Sali Berisha  ka dal qartë se kush e drejton realisht Partine Demokratike. Basha tha se unë këshillohem me Berishën, po vendimet...
 • OPINION – KUSH “TRADHETOI” OPOZITEN?

  Të ftuar: Lorenc Vangjeli, Iris Luarasi, Preç Zogaj, Ervis Iljazi, Artan Hoxha, Artur Zheji E ftuar në emisionin “Opinion” Iris Luarasi është shprehur se rrjedhja e votave nga Partia Demokratike është një ngjarje që duhet ti kushtojmë vëmendje pasi bëhet fjalë për një gurp parlamentar të ri që shet...
 • OPINION – PATOZI; DEBATI PER KANDIDIMIN E BASHES!

  Të ftuar: Astrit Patozi, Edit Harxhi, Tomorr Alizotaj, Robert Rakipllari, Preç Zogaj, Artur Zheji Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi është shprehur se nuk do të jetë një kandidat në garën për kreun e Partisë Demokratike, kjo për shkak të disa arsyeve. Patozi deklaroi sonte në studion e emisionit...
 • OPINION – SI VOTUAN SHQIPTARET?

  Të ftuar: Baton Haxhia, Aleksandër Frangaj, Armand Shkullaku, Artan Hoxha,  Mark Marku, Artur Zheji Drejtori i Televizionit Klan Aleksandër Frangaj, i ftuar në emisionin “Opinion” ka kritikuar ashpër kreu u Partisë Demokratike Lulzim Basha. Ai tha se kjo më shumë se fitore e Partisë Socialiste është humbje e PD...
 • OPINION – PD-PS-LSI, KUSH BIND?

  Të ftuar: Artur Zheji, Luan Rama, Dashamir Shehi, Berat Buzhala, Arbër Mazniku, Ervis Iljazaj Për Artur Zhejin fushata elektorale e Edi Ramës nuk ka aspak lidhje me element të modernes, siç disa duan ta paraqesin dhe për shkak të disa elementëve të përdorura as nuk mund të lexohet si...
 • OPINION – RAMA-BASHA KUNDER METES, PERSE?

  Të ftuar: Mark Marku, Artur Zheji, Armand Shkullaku, Lorenc Vangjeli, I ftuar në emisioni “Opinion” profesor Mark Marku është shprehur se pjesa më e kalbur e qeverisë ishte ajo e PS dhe jo e LSI. Marku tha se edhe LSI ka përgjegjësit e saj, por pjesa më e madhe...
 • OPINION – PIKEPYETJET E FUSHATES SE LULZIM BASHES!

  Të ftuar: Artan Hoxha, Artur Zheji, Lorenc Vangjeli, Mark Marku, Henri Cili I ftuar në emisionin “Opinion” analisti Henri Çili është shprehur se Rama ka dashur të bëhet kryetari i Partisë Demokratike që në vitin 1993. Këtë e ka shprehur teksa po komentonte një foto të Ramës në miting...
 • OPINION – PIKEPYETJET E FUSHATES SE EDI RAMES!

  Të ftuar: Artan Hoxha, Artur Zheji, Lorenc Vangjeli, Mark Marku, Henri Cili I ftuar në emisionin “Opinion” ku po diskutohet për “pikëpyetjet e fushatës së Edi Ramës”, analisti Artur Zheji është shprehur se fushata e tij është tepër formale pasi ai nuk ka çfarë të thotë, sipas Zhejit Rama...
 • OPINION – GARA E MINISTRAVE NE OPINION!

  Të ftuar: Robert Rakipllari, Lorenc Vangjeli,  Gentian Progni, Artur Zheji, Emisioni Opinion në TV Klan, mbrëmjen e sotme, ka si temë sondazhin online të hapur në Opinion.al në lidhje me ministrin më të suksesshëm të qeverisë. Drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu, tregoi se 71.7 për qind të klikimeve në...
 • OPINION – KOSOVE-SERBI, ATMOSFERE LUFTE?

  Të ftuar: Baton Haxhiu, Ilir Kulla, Preç Zogaj,  Artur Zheji, Mentor Nazarko Lidhje telefonike me Hashim Thaçin Gazetari Baton Haxhiu, mbrëmjen e sotme, në studion e emisionit Opinion, ka bërë një paralelizëm mes rastit “Panda” dhe trenit të nisur nga Beogradi me mbishkrimin ,“Kosova është Serbi”. Haxhiu tha se...
 • OPINION – DEKRIMINALIZIMI: JA TRE EMRAT E PARE!

  Të ftuar: Flamur Vezaj, Artan Hoxha,  Artur Zheji, Oerd Bylykbashi, Theodhori Sollaku, Shkëlqim Selami, Alfred Peza, Lidhje të drejtpërdrejtë me Rovena Gashi Gazetari i “ABC News”, Flamur Vezaj në studion e emisionit Opinion në TV Klan, ka theksuar se kryetari i Bashkisë së Kavajës Elvis Roshi ka falsifikuar katër formulare...
 • OPINION – KUSH E VRAU AMBASADORIN RUS?

  Të ftuar: Artur Zheji, Dashamir Shehi,  Luan Hajdaraga, Ylli Gurra, Arjan Curri Gazetari Artur Zheji, në lidhje me vrasjen e ambasadorit rus në Ankara, Andrey Karlov, ka theksuar në emisionin Opinion në TV Klan, se është një vrasje që mban në vetvete shumë enigma. Zheji bëri me dije se atentatori...
 • OPINION – ARDHJA E SHEFIT TE CIA-s, RUSIA DHE MAQEDONIA!

  Të ftuar: Ilir Kulla, Baton Haxhiu, Artur Zheji, Redi Shehu, Preç Zogaj, Fatos Klosi Emisioni Opinion në TV Klan ka si temë të mbrëmjes ardhjen e shefit të CIA-s në Tiranë, Rusia dhe Maqedonia. Por në fillim të emisionit, biseda është ndalur në zgjedhjet në Maqedoni. Drejtuesi i emisionit,...
 • OPINION – MAQEDONI ZGJEDHJET, SHQIPTARET DHE ISLAMIZMI!

  Të ftuar: Berat Buzhala,  Idaver Sherifi,  Artur Zheji,  Ilir Kulla,  Fahri Balliu Emisioni Opinion në TV Klan ka pasur si temë të mbrëmjes, zgjedhjet në Maqedoni, shqiptarët dhe islamizmi. I ftuar në studio, Idaver Sherifi, drejtues i portalit Albeu, ka theksuar se gara politike në Maqedoni është mes koalicioneve...
 • OPINION – ATENTAT TERRORIST NE SHQIPERI!

  Të ftuar: Artan Hoxha, Aleksandra Bogdani, Flamur Vezaj, Prec Zogaj, Artur Zheji, Olsi Jazexhi, Fuad Ramiqi, Visar Duriqi Referuar raportimeve të shtypit, një celulë terroriste ka pasur në plan të kryejë një akt terrorist në stadiumin e Shkodrës në momentin e zhvillimit të ndeshjes Shqipëri-Izrael në fundjavë. Nisur nga...
 • OPINION – HIMARA NDEZ TIRANEN DHE ATHINEN!

  Të ftuar: Vangjel Dule, Orfea Beci, Mentor Nazarko, Artur Zheji, Artan Hoxha, Pellumb Xhufi Tema e mbrëmjes sonte në Opinion është “Himara ndez Tiranën dhe Athinën” nisur nga përplasja e fundit midis dy shteteve ku në qendër është Himara dhe përplasjet e fundit të ndodhura aty.  Në lidhje direkte...
 • OPINION – SHQIPERI-GREQI DHE CESHTJA CAME!

  Të ftuar: Panajot Barka,  Agim Nesho, Dorian Koci, Arjan Curri,  Artur Zheji,  Ardit Bido Çështja çame është vendosur në fokusin e këtyre ditëve jo vetëm në qendër të vëmendjes së mediave shqiptare, por edhe në ato ato greke. Tezat pro dhe kundër janë përcjellur me forcë nga të dy...
 • OPINION – DY KOMBETARE APO DY KOMBE?

  Të ftuar: Fisnik Ismaili,  Artur Zheji, Dastid Pallaska, Adriatik Kelmendi, Dritan Shakohoxha, Ermal Hasimja Në studion e “Opinion” mbrëmjen e djeshme është folur për dy skuadrat e futbollit, atë të Shqipërisë dhe Kosovës. Të ftuarit e panelit nuk janë ndalur vetëm në aspektin sportiv të dy ekipeve, por edhe...
 • OPINION – DASMA QE NDEZI TIRANEN!

  Të ftuar: Erald Kapri, Ylli Rakipi, Erinda Ballanca, Artur Zheji, Sulejman Gjana, Dorian Koci Princi Leka II dhe nga e shtuna Princeshë Elia Leka u lidhën në martesë në një ceremoni madhështore që u mbajt në Pallatin Presidencial, dikur Pallati Mbretëror që u ndërtua pikërisht nga Mbreti Zog në...
 • OPINION – RIKTHIMI I DEBATIT TE PLEHRAVE!

  Të ftuar: Eduart Shalsi, Artur Zheji, Mimoza Hafizi, Nikolin Jaka, Gjergj Buxhuku, Aldo Merkoçi Emisioni ka patur si temë të saj rikthimin e debatit të plehrave. Mimoza Hafizi është shprehur se është kundër importit të plehrave. “Kam qenë e këtij mendimi që kur kam qenë deputete dhe që kur...
Publicitet
Emisione