Prec Zogaj

 • OPINION – SEKSI, A JANE SHQIPTARET TE KOMPLEKSUAR?

  Të ftuar: Zhaklina Lekatari, Preç Zogaj, Albatros Rexhaj, Rita Petro, Arber Çepani, Rudina Dembacaj, Florian Gjini, Anais Lika Mashkulli nuk duhet të pyesë të dashurën e tij pas seksit se a të pëlqeu. Kështu u shpreh sonte në studion e emisionit “Opinion”, blogerja Zhaklin Lekatari, e cila shtoi se një...
 • OPINION – TE KUJT ISHIN 863 MIJE EUROT?

  Të ftuar: Artan Hoxha, Ola Xama, Gjergj Bojaxhi, Spartak Koka, Preç Zogaj, Armand Bajrami Prokuroria e Krimeve të Rënda i ka kërkuar Prokurorisë së Elbasanit dorëzimin e dosjes në ngarkim të shtetasit Orest Sota, i kapur pak ditë më parë me 860 mijë euro para kesh dhe dy leje...
 • “In Love” me Preç Zogaj

  Preç Zogaj shkruan Gëzim Basha bën gjithçka të mundur që të mbajë gjallë atë komunitetet lexuesish që ende besojnë te poezia e vërtetë lirike, tek kjo formë e hershme e komunikimit. “In Love, njëqind e një poezi dashurie” u bë shkak që komuniteti për të cilin flet Gëzim Basha...
 • OPINION – CFARE FSHIHET PAS PERGJIMEVE?

  Të ftuar: Mustafa Nano, Iris Luarasi, Artan Hoxha, Shkullaku, Preç Zogaj, Basir Çollaku Lidhje direkte me: Monika Kryemadhi Ka drejtues policie që kanë 4-5 milion euro në shtëpi, të fituara nga trafiku i drogës. Lajmi është konfirmuar sonte, në studion e emisionit Opinion nga gazetari Basir Çollaku, i cili theksoi...
 • OPINION – C’PO NDODH MES RAMES DHE TAHIRIT?

  Të ftuar: Preç Zogaj, Mark Marku, Ervis Iljazaj, Mustafa Nano, Fatos Klosi Gjykata e Katanias në dosjen prej më shumë se 416 faqesh që vulosi fatin e Moisi Habilajt dhe bandës së tij, përmend edhe emrin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Për ish-drejtuesin e Shërbimit Informativ, Fatos Klosin, kjo...
 • OPINION – SHPERTHIMI I SALI BERISHES!

  Të ftuar: Fitim Zekthi, Preç Zogaj, Ilir Kalemaj, Çim Peka, Tomorr Alizoti Në fillim të emisionit Opinion, sonte, Blendi Fevziu ka lëshuar një batutë në adresë të kryeministrit shqiptar, Edi Rama pikërisht përgjatë momentit kur pyeti drejtuesin e portalit “Syri.net”, gazetarin Çim Peka në lidhje me intervistën e zhvilluar...
 • OPINION – KUSH “TRADHETOI” OPOZITEN?

  Të ftuar: Lorenc Vangjeli, Iris Luarasi, Preç Zogaj, Ervis Iljazi, Artan Hoxha, Artur Zheji E ftuar në emisionin “Opinion” Iris Luarasi është shprehur se rrjedhja e votave nga Partia Demokratike është një ngjarje që duhet ti kushtojmë vëmendje pasi bëhet fjalë për një gurp parlamentar të ri që shet...
 • OPINION – MISTERET E ESAT PASHES!

  Të ftuar: Valentina Duka, Romeo Gurakuqi, Preç Zogaj, Dorian Koçi Esat Pashë Toptani, ish kryeministër i Shqipërisë, ish ushtarak i Ushtrisë Osmane, një nga figurat historike më të kontestuara është mbrëmjen e sotme tema e debatit në emisionin “Opinion” në TV Klan. Për historianin Romeo Gurakuqi, Esat Pashë Toptani...
 • OPINION – PATOZI; DEBATI PER KANDIDIMIN E BASHES!

  Të ftuar: Astrit Patozi, Edit Harxhi, Tomorr Alizotaj, Robert Rakipllari, Preç Zogaj, Artur Zheji Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi është shprehur se nuk do të jetë një kandidat në garën për kreun e Partisë Demokratike, kjo për shkak të disa arsyeve. Patozi deklaroi sonte në studion e emisionit...
 • OPINION – PRAPASKENAT E MARREVESHJES RAMA-BASHA!

  Të ftuar: Mesila Doda, Henri Çili, Baton Haxhiu, Agron Duka, Preç Zogaj, Armand Shkullaku Lidhje direkte me: Ben Blushi Të ftuarit e mbrëmjes në emisionin “Opinion”, kanë hezituar, t’i përgjigjen pyetjes se cila nga palët fitoi nga marrëveshja politike mes Ramës dhe Bashës. Pjesë e panelit në emision janë Baton...
 • OPINION – DESHTUAN BISEDIMET, C’DO TE NDODHE?

  Të ftuar: Baton Haxhiu, Lorenc Vangjeli, Armand Shkullaku, Preç Zogaj Gazetari Baton Haxhiu, sonte, në studion e emisionit “Opinion” është shprehur se tërheqja e kandidatit të PS nga zgjedhjet e Kavajës, ka legjitimuar çadrën e opozitës dhe protestën e saj. Haxhiu tha se më parë kjo çadër ka qenë...
 • OPINION – NEGOCIATAT, PROPOZIMET DHE DESHTIMI!

  Të ftuar: Preç Zogaj, Artan Hoxha, Lorenc Vangjeli, Spartak Ngjela Avokati Spartak Ngjela ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me atë që do të ndodh në ditët në vijim në negociatat mes PD dhe PS. Ngjela është shprehur se në ditët në vijim do të ketë shkarkim të krerëve...
 • OPINION – POLITIKA, 24 ORET FINALE!

  Të ftuar: Preç Zogaj, Mentor Nazarko Një ditë më parë, Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Sigmar Gabriel mbajti një qëndrim të ashpër ndaj sjelljes së opozitës përsa i përket krizës politike në vend dhe tenisioneve mes Ramës dhe Bashës, qëndrim që ka përplasur live dy analistët Mentor Nazarko dhe...
 • OPINION – KRIZA POLITIKE, CFARE DO TE NDODHE?

  Të ftuar: Arjan Cani, Armand Shkullaku, Prec Zogaj, Balton Haxhiu, Spartak Ngjela, Lorenc Vangjeli I ftuar në emisionin “Opinion”, gazetari Baton Haxhiu ka komentuar marrëdhëniet dhe situatën e momentit mes dy forcave më të mëdha qeverisëse. Ai është shprehur se kryesisht dy vitet e fundit marrëdhënia Meta-Rama nuk i...
 • OPINION – 18 QERSHOR, ME APO PA ZGJIEDHJE?

  Të ftuar: Lorenc Vangjeli,  Preç Zogaj,  Armand Shkullaku,  Robert Rakipllari, Lidhje direkte me:  Mesila Doda  Luan Rama  Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, sonte, në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se qëndrimi i LSI-së; për një qeveri besimi dhe zgjedhje me opozitën është një qëndrim parimor dhe kushtetues njëkohësisht....
 • OPINION – PERSE E SHKARKOI RAMA TAHIRIN?

  Të ftuar: Armand Shkullaku,  Preç Zogaj,  Lorenc Vangjeli,  Henri Çili Gazetari Armand Shkullaku, sonte, në emisionin Opinion ka deklaruar se kreu i LSI-së Ilir Meta, ka qenë gjithmonë kundër emërimit të Tahirit në krye të Ministrisë së Brendshme, që nga emërimi dhe deri të premten që ishte dita e...
 • OPINION – PROTESTA E OPOZITES, PO NESER?

  Të ftuar: Elisa Spiropali, Mark Marku, Lorenc Vangjeli, Henri Çili, Preç Zogaj, Lediana Fratari Kreu i Partisë Demokratike ka deklaruar sonte për emisionin Opinion se opozita do rikthehet në Kuvend, vetëm nëse arrihet një qeveri teknike që ka besimin e gjithë forcave politike. Basha theksoi se në çadrën e opozitës...
 • OPINION – DRITERO AGOLLI, DEBATI PER KOMUNIZMIN!

  Të ftuar: Mark Marku, Spartak Ngjela, Belina Budini, Ergys Mertiri, Rita Petro, Prec Zogaj Mark Marku, sonte, në studion e emisionit Opinion ka deklaruar se Dritëro Agolli është shkrimtari më përfaqësues i realizmit socialist. Marku tha se të promovosh realizmin socialist tani që ka njëzet e ca vite që ka...
 • OPINION – CFARE DI YLLI MANJANI?

  Të ftuar: Robert Rakipllari, Preç Zogaj, Artan Hoxha I ftuar në studion e emisionit “Opinion”, Robert Rakipllari ka treguar sesi ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani është kërkuar që të shkarkohet që mbrëmjen e djeshme. Sipas tij, kryetari i LSI-së, Ilir Meta ka rënë dakord me zgjidhjen që Manjani të jap...
 • OPINION – SHQIPONJA QE PERPLASI ATHINEN ME TIRANEN!

  Të ftuar: Prec Zogaj, Mark Marku, Mentor Nazarko, Armand Shkullaku, Arjan Curri, Iris Luarasi Gazetari Robert Goro, sonte, në emisionin Opinion, me anë të një lidhje telefonike nga Athina, deklaroi se të shtatë djemt e rinj që kanë bërë me duar simbolin e shqiponjës, në ushtrinë greke, janë bërë...
Publicitet
Emisione