Hasan Lika largohet nga drejtimi i Kukësit – TV KLAN

Hasan Lika largohet nga drejtimi i Kukësit

Humbja dhe eliminimi nga Liga e Europës ka sjellë ndryshimin e radhës në pankinën e Kukësit.

Ernest Gjoka do të jetë trajneri i ri i skuadrës kukësiane, duke marrë vendin e Hasan Likës, i cili e drejtoi atë në këtë edicion të Kupave të Europës.

Lajmi është zyrtarizuar nga drejtuesit e Kukësit, që do t’i besojnë ekipin ish-trajnerit të Apolonisë, Tomorit dhe Flamurtarit, duke nisur nga sezoni i ardhshëm.

Tv Klan

 

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*