JO VETEM MODE – EMISIONI 39 (SEZONI 5) – TV KLAN

JO VETEM MODE – EMISIONI 39 (SEZONI 5)

Emision: 17.06.2017

Rikthimi i suksesit të Kombëtares së Volejbollit shqiptar me sportiste edhe nga diaspora dhe ShBA.

Emocionet e një skuadre kuqezi që po synojnë fitore në kampionat.

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione