Makina përfundon në lumë, shoferi arrin të dalë në kohë

Një burrë arriti që të shpëtonte duke dalë në kohë nga automjeti, përpara se ky i fundit të përfundonte në lumë. Ai udhëtonte në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë, kur automjeti ra në lumin Mat, në rrethana ende të paqartë.

Shoferi, identiteti i të cilit nuk dihet ende, fatmirësisht nuk pësoi dëmtime dhe arriti të dilte në kohë nga makina.

Ngjarja, sipas burimeve të ABC News ndodhi gjatë natës, por policia u njoftua orët e para të mëngjesit të së enjtes. Autoritetet po punojnë për nxjerrjen e makinës nga uji, si dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje./tvklan.al

Kategori
KronikeLajmet KryesoreTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*