RUDINA – DASHURIA MES PSIKOLOGES DHE ARTISTIT; COCKTAIL-et E DIMRIT!

Emision: 05.01.2017
Takimi 05 janar 1.mpg_snapshot_03.01_[2017.01.03_10.32.07]

Të ftuar:

Denata Toce – Psikologe

Arben Skënderi – Viloinçelist

Ilir Dushkaj – Administrator “ Colonial Caffe”

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura