STOP – EMISIONI 132 (SEZONI 2)

Emision: 06.03.2017

Autobuzët në qendër të hit parade-t absurd…?!
Autobuzi është kryefjala e hitparade-it të sotëm në emisionin “Stop”. Një autobuz në Shkodër, krahasohet me një tjetër mjet të tillë transporti jashtë Shqipërisë. Në Paskuqan, autobuzit i ka dalë tymi. Ajo, që mbetet pas, është një re e zezë. Ndërsa në Fushë-Krujë, autobuzi është i tejmbushur me pasagjerë, të cilët mezi presin të mbërrijnë në destinacion…?!

Kategori
STOP
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • STOP – EMISIONI 139 (SEZONI 2)

  Urgjencë shëndetësore në Elbasan? Vetëm, nëse merrni nga 2 kompani. Urgjenca e Elbasanit funksionon në mënyrë të cuditshme. Nëse ke një emergjencë shëndetësore, mund të arrish të lidhesh me...
 • STOP – EMISIONI 138 (SEZONI 2)

  Dita e verës mes qytetarëve dhe komedisë së politikanëve… Dita e verës u festua në të gjitha qytetet në Shqipëri. Në Tiranë kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj mes batutash,...
 • STOP – EMISIONI 137 (SEZONI 2)

  Hitparade i absurdit në “Stop”. Furgoni me nxënës ka ngecur në ujë në Malësinë e Kurbinit, për shkak të prurjeve të përrenjve. Një tjetër furgon ka ngecur në një...
 • STOP – EMISIONI 136 (SEZONI 2)

  Gjimnazi i Pogradecit rikthen filmin “Mësonjëtorja”. Në dhjetor 2016 nxënësit e shkollës profesionale Pogradec “Enver Qeraxhi” nuk kanë mundur të hyjnë në ambientet e klasave të tyre, pasi godina...