Ilir Kulla

 • OPINION – ÇFARE DO TE SJELLE VENDIMI NDAJ KUKSIANEVE?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Analisti Preç Zogaj të mërkurën është shprehur se beteja për taksat, konsiderohet si një nga betejat më të mëdha që bëjnë vendet e lira. Zogaj deklaroi në studion e emisionit “Opinion”, se beteja për taksat ka krijuar edhe SHBA-të,...
 • OPINION – A DO TE GODASE AMERIKA KORENE E VERIUT?

  Të ftuar: Ilir Kulla, Luan Hajdaraga, Mirela Milori, Dashamir Shehi, Agim Nesho Rritja e tensioneve mes Koresë së Veriut dhe SHBA-ve, kohët e fundit, është një përpjekje për të frikësuar fuqitë e mëdha, që këto të fundit, nesër, t’i japin një mbijetesë politike Kim Jong-Un-it në shkëmbim të uljes...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me ‘qesh’ Intervista: “NJERIU QË QESH”   KLODIANA SHALA – Sport / Klodiana që më mban në formë Intervista: “ME HAPIN...
 • OPINION – LUFTE PERGJIMESH, NJE IZRAELIT NE MES?

  Të ftuar: Arnida Çapi, Ndue Pjetra, Flamur Vezaj, Besnik Muça, Fatos Hakorja, Arjan Dyrmishi, Ilir Kulla Hyrja në Shqipëri e një pajisje që kryen funksionin e zbulimit të përgjuesve ambiental nuk është e ndaluar sipas ligjit shqiptar. Ky është mendimi i Ndue Pjetra, drejtues i Institutit Dedektiv Privat, i...
 • OPINION – KOSOVE-SERBI, ATMOSFERE LUFTE?

  Të ftuar: Baton Haxhiu, Ilir Kulla, Preç Zogaj,  Artur Zheji, Mentor Nazarko Lidhje telefonike me Hashim Thaçin Gazetari Baton Haxhiu, mbrëmjen e sotme, në studion e emisionit Opinion, ka bërë një paralelizëm mes rastit “Panda” dhe trenit të nisur nga Beogradi me mbishkrimin ,“Kosova është Serbi”. Haxhiu tha se...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 547

  LAURA NEZHA RENATO MEKOLLI Dy fierakët që fituan “Dance with me 3” BEN BLUSHI Kryeministri, “Libra” dhe zgjedhjet e 2017 sipas Blushit ILIR KULLA Vrasja e ambasadorit rus në Ankara PASTOR AKIL PANO Duke pritur lindjen e Jezusit PËLLUMB REXHAJ Pëllumb Rexhaj, ose “profeti” nga Hasi ARJOL LLUKA “Vampiri”...
 • OPINION – ARDHJA E SHEFIT TE CIA-s, RUSIA DHE MAQEDONIA!

  Të ftuar: Ilir Kulla, Baton Haxhiu, Artur Zheji, Redi Shehu, Preç Zogaj, Fatos Klosi Emisioni Opinion në TV Klan ka si temë të mbrëmjes ardhjen e shefit të CIA-s në Tiranë, Rusia dhe Maqedonia. Por në fillim të emisionit, biseda është ndalur në zgjedhjet në Maqedoni. Drejtuesi i emisionit,...
 • OPINION – MAQEDONI ZGJEDHJET, SHQIPTARET DHE ISLAMIZMI!

  Të ftuar: Berat Buzhala,  Idaver Sherifi,  Artur Zheji,  Ilir Kulla,  Fahri Balliu Emisioni Opinion në TV Klan ka pasur si temë të mbrëmjes, zgjedhjet në Maqedoni, shqiptarët dhe islamizmi. I ftuar në studio, Idaver Sherifi, drejtues i portalit Albeu, ka theksuar se gara politike në Maqedoni është mes koalicioneve...
 • OPINION – KUSH E PERGJON TELEFONIN TUAJ?

  Të ftuar: Ilir Kulla,  Klodiana Lala,  Artan Hoxha,  Arjan Dyrmishi,  Lutfi Dervishi,  Jordan Daci...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 542

  MIRELA RUKO – ‘Po ti kush je?’ Mirela Ruko studentja që skuqi flokët e Ministres së Arsimit me salcë E ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë”, në Televizionin Klan, ka qenë Mirela Ruko, studentja e cila një ditë më parë hodhi salcë mbi Ministren e Arsimit, Lindita Nikolla....
Emisione