spice girls

 • Rikthehen Spice Girls

  Ato lanë gjurmë në vitet 90-të me muzikën e tyre. Më shumë se 85 milionë disqet e shitura, i bëjnë Spice Girls një prej grupeve më të dashura të të gjitha kohërave, të muzikës pop. Sot 5 vajzat britanike, janë mbledhur sërish, të gatshme për t’u rikthyer në skenë....
 • Beckham “prish” planet e grupit, nuk do të ketë rikthim të grupit “Space Girls”

  Victoria Beckham nuk pranon të bashkohet me grupin ‘Spice Girls’. Edhe pse pak javë më parë u përhapën  thashetheme se grupi  i vajzave do të bashkohet, ajo nuk do të jetë pjesë. Mëngjesin e sotëm ka thënë se nuk do të ketë një  bashkim të paktën nga ana e...
 • Lajm i madh për nostalgjikët e “Spice Girls”

  Për të gjithë nostalgjikët e grupit “Spice Girls”, ato të bashkohen. Sipas “the Sun”, 5 vajzat pritet të nxjerrin një album vitin që vjen. Ato do të jenë bashkë në një emision televiziv ku do të flasin për arritjet e tyre, por edhe objektivat. Pas shumë diskutimesh dhe thashethemesh...
 • David Beckham në krizë martesore?

  Victoria dhe David Beckham janë një prej çifteve më jetëgjatë në historinë e showbizit, por edhe marrëdhënia e tyre e fortë, ka pasur çaste krize. I fundit duket se është shkaktuar nga njohja e David, me modelen dhe DJ Ledi Meri Kerwin 30-vjeçare, 13 vite më e re se...
 • “Spice Girls”, rikthehen?

  Tre nga vajzat e “Spice Girls” kanë lëshuar një video duke festuar 20-vjetorin, duke lënë të kuptohet edhe për një bashkim të mundshëm. Emma Bunton, Geri Horner dhe Melanie Brown, të njohura si Baby, Ginger dhe Scary, të gjitha u shfaqën së bashku në një video, e cila u publikua...
Emisione