Kjo kasë do jua kthejë iPhone-in në Android dhe anasjelltas, ja sa kushton

Nëse jeni përfshirë në betejën midis Android dhe IOS atëherë ky produkt do jetë i duhuri për ju.

Kompania izraelite Esti ka projektuar një kasë për iPhone-t që kanë të themeluar në sistemin e tyre atë Android. Me anë të kasës ju mund të karikoni telefonin tuaj me WiFi dhe mund t’i shtoni 256 GB memorie produktit tuaj Apple.

Kasa është quajtur “EYE” dhe krijuesit e saj thonë se do të jetë e përshtatshme për iPhone 8 pasi të dalë në treg.

Produkti ka arritur më shumë se 200% të qëllimit të tij të financimit në Kickstarter dhe do të shitet për rreth 150 £./tvklan.al

 

 

 

Kategori
Te funditTë gjithaTeknologjiVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*