RUDINA – ARJAN KONOMI, LEGJENDAT BOTERORE; 60-VITE I ANSAMBLIT KOMBETAR!

Emision: 03.11.2017

Të ftuar:

Arjan Konomi – Gazetar dhe Autor i Librit “Saga e jeteve legjendë”

Zana Çela – Drejtoreshë e TKOB dhe Ansamblit Kombëtar të Këngëve dhe Valleve Popullore
Olta Ahmetaj – Genci Kastrati dhe Besmir Aga – Helga Saraci – Vallëtarë

Rubrika “Quiz”

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*