ZONE E LIRE – EMISIONI 551

Emision: 20.01.2017

IVA ALIKO – Iva Aliko: Dy politikanë shqiptarë më kanë kërkuar seks
IN BED WITH…
Intervista: “POLITIKANI I PREFERUAR I IVA ALIKOS”

 

BUJAR QAMILI – Bujar Qamili vjen me ‘Je e bukur Shkodra jeme’
Intervista: “NJË SHKODRAN SI BUJAR QAMILI”

 

BERAT BUZHALA – Serbi-Kosovë, aromë lufte?

 

REFXHEI TOLA – ‘Silvia Konti’ e ardhshme nxjerr një libër për varfërinë
Intervista: “NJË BAMIRËSE SI REFXHEI”

 

ERJON MUJO
ALTIN TELO – ‘Po ti kush je?’ Volejboll / ‘Kush dhe përse na përjashtuan si arbitra volejbolli?’
Intervista: “KUR I FRYN BILBILIT”

 

DION JELLIQI – ‘Po ti kush je?’ Hip Hop / Dion Jelliqi vjen me ‘1 shans’
HIP HOP BLIND TEST

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 564

  ROBERT RAKIPLLARI, LORENC VANGJELI A duhet të tërhiqet Opozita pas ultimatumit gjerman? A hyn Basha në zgjedhje nëse Meta hyn pa Ramën në zgjedhje? Përse Opozita nuk e voton...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...