ZONE E LIRE – EMISIONI 555

Emision: 17.02.2017

KASTRO ZIZO – Rikthimi me Macen, ndarja e Encës me Noizyn dhe aktualiteti i Kastros
Intervista: “MACA E KASTRO ZIZOS”

 

XHULIO – Romi 13 vjeçar këngë për Ben Blushin

 

AGRON MERAJ – Egjyptianët kundër romëve: Hije skandali në Zgjedhje

 

VANGJEL DULE – Divorci me Ramën, Greqia dhe Zgjedhjet e 18 qershorit sipas Dules
Intervista: “PARA DHE PAS DIVORCIT ME PIKTORIN”

 

LEONARD BOMBAJ,
ENKELEDA HYKA,
ENI GJOKA,
KLEA DINGU,
VIVJAN KOKERI,
MARBI BOMBAJ – Guinness Cup Song: Ja bomba e re e Bombajt
Intervista: “KUPA ME KAPAK, KUPA PA KAPAK”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 560

  KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in LEFTER KOKA, ARDIAN KOCI, FATMIR BRAZHDA, EDMOND KOTHERJA, MIRGEN DYLI, GJERGJ BULI, BLEDAR FLAGA, KLEVIS POBRATI,...