Asnjë lojtar i sigurtë tek U-21

Alban Bushi ka në listën e tij 70 lojtarë nga të cilët do të zgjedhë më të mirët për Kombëtaren e Shpresave. Trajneri i Kombëtares së 21 – vjeçarëve, bëri publike listën e futbollistëve që do të grumbullojë për miqësoret me Moldavinë. Sipas tij asnjë prej tyre nuk e ka vendin e sigurtë nëse nuk jep maksimumin.

Synimi është që të gjenden futbollistë të vlefshëm për të fuqizuar Kombëtaren A të Shqipërisë dhe më të njëjtin mentalitet edhe Bushi po punon me skuadrën e tij.

Miqësoret me Moldavinë do të luhen më 25 dhe 27 Mars, në Elbasan Arena dhe stadiumin Selman Stermasi.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione