Klodiana Lala

 • OPINION – TRITOLI NE SHKODER; 48 ORE TMERRI NE SHQIPERI; SHQIPJA GJUHE ZYRTARE NE MAQEDONI!

  Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Lorenc Vangjeli Gazetari i kronikës, Artan Hoxha është sot i ftuar në emisionin “Opinion” për të folur në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Shkodër. Ndër të tjera hoxha ka deklaruar se autorët nuk janë nga Shkodra, dhe se bëhet fjalë për larje...
 • OPINION – LIDHJET E KRIMIT ME POLITIKEN!

  Të ftuar: Mark Marku, Basir Çollaku, Klodiana Lala, Lorenc Vangjeli, Mustafa Nano Lidhje direkte me: Erisa Zykaj Gazetarja Erisa Zykaj, mbrëmjen e sotme, ka deklaruar në emisionin “Opinion”, se BE nga Shqipëria pret arrestime në fillim të vitit. Zykaj tha se vende të ndryshme të BE-së kanë qarkulluar informacione sekrete në...
 • OPINON – FAKTE TE REJA TE CESHTJES TAHIRI!

  Të ftuar: Klodiana Lala, Altin Shegani, Saimir Visha, Iris Luarasi, Ervis Iljazi, Fahri Balliu Gazetarja Klodiana Lala, sonte, ka deklaruar se policia italiane ka dërguar katër fashikuj voluminozë për dosjen Habilaj, ku është i përfshirë ish-ministri Saimir Tahiri. Ajo tha se nuk janë materiale të grumbulluara vetëm nga Prokuroria e...
 • OPINION – ERION VELIAJ PERGJIGJET PER TIRANEN!

  I ftuar: Erion Veliaj, Juli Xhokaxhi, Robert Rakipllari Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka deklaruar se bashkia nuk ka asnjë lidhje me projektin që parashikon ndërtimin e rrugës dhe zgjerimin e lumit Lanë, ku për shkak të këtij projekti, rrezikohet shembja e disa shtëpive në zonën e...
 • OPINION – KUSH E VRAU GJYTAREN!

  Të ftuar: Klodiana Lala, Mesila Doda, Arlinda Shella, Armand Bajrami, Akil Pano, Ergys Mertiri I ftuar në emisionin  “Opinion” gazetari i ABC news Armand Bajrami ka rrëfyer me detaje ngjarjen e ndodhur dy vite më parë mes gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi dhe bashkëshortit të saj Fadil Kasemi ku...
 • RUDINA – KUR JETA TE MERRET NGA BASHKESHORTI; “HARDH FEST 2017”!

  Të ftuar: Sevim Arbana – Aktiviste për Mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut, Drejtuese e “Në dobi tës gruas Shqiptare” Gëzim Tushe – Socilolog Klodiana Lala – Gazetare kronike Eksluzivisht/Historia e Merita Bramës, 49-vjeçarja që jeton në Fushë-Krujë, e cila i shkroi nismës “Thurje” pas humbjes së jetës së gjyqtares. Intervista...
 • OPINION – MISTERET E VRASJES SE KOMISAR ARTAN CUKU!

  Të ftuar: Klodiana Lala, Arjan Hoxha, Ferdinand Dervishi, Erli Murati, Dashamir Bicaku Lidhje direkte – Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj Në një lidhje direkte me emisionin “Opinion”, Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj ka treguar se nga hetimet e para, Artan Cuku mund të jetë qëlluar...
 • OPINION – KUSH E PERGJON TELEFONIN TUAJ?

  Të ftuar: Ilir Kulla,  Klodiana Lala,  Artan Hoxha,  Arjan Dyrmishi,  Lutfi Dervishi,  Jordan Daci...
 • OPINION – RASTI BEQJA, KUSH PERGJON NE SHQIPERI?

  Të ftuar: Fatos Klosi,  Arjan Dyrmishi, Robert Rakipllari, Preç Zogaj,  Lytfi Dervishi,  Jordan Daci,  Klodiana Lala,  Saimir Kodra Një ditë më parë, emisioni investigativ “STOP”, në Televizionin Klan, transmetoi bisedën telefonike të Ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj me ish – kreun e Fondit të Kujdesit Shëndetësor të Tropojës, Çlirim...
 • OPINION – TE VERTETAT E PROSTITUCIONIT!

  Të ftuar: Sevim Arbana, Orjola Pampuri, Mesila Doda, Klodiana Lala, Erion Skendaj, Anila Trimi Legalizimi i prostitucionit në Shqipëri është një temë e hapur në vendin tonë, ku ka një debat nëse duhet ta legalizojmë apo jo. Kjo është edhe tema e bisedës së mbrëmjes në “Opinion”. A e disiplinon...


Emisione