Klodiana Shala

 • Humbi këmbën në aksident, por nuk u dorëzua. Klodiana Shala e punëson në palestër

  Thonë se dashuria e motrës për vëllanë nuk ka të sosur dhe këtë erdhi të na e vërtetonte në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, Ledia, një vajzë nga Rrësheni. Ajo kishte thirrur në studio vëllain e saj të vetëm, Nikun, për t’i thënë atij që nuk do ta...
 • RUDINA – PASIONET E FSHETA TE KLODIANA SHALA; NEVINA SHTYLLA; E-ALBANIA!

  Të ftuar: Klodiana Shala – ish-Atlete Nevina Shtylla – Moderatore “Jo vetëm modë” Romina Kostani – Përgjegjëse, portali e-albania...
 • Video/ Klodiana Shala i kërkon nder Veliajt: Unë nuk jam me PS, por dua dy shtëpi

  Sportistja Klodiana Shala, e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, deklaroi se i ka kërkuar një nder kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Edhe pse nuk është simpatizante e Partisë Socialiste, sikurse pohoi dhe vet, Klodiana Shala i ka kërkuar Veliajt që t’u mundësojë strehim dy sportistëve të cilët...
 • OPINON – GRUAJA MES FAMILJES DHE KARRIERES!

  Të ftuar: Klodiana Shala, Erisa Xhixho, Sevim Arbana, Elisa Spiropali, Xhoi Jakaj, Arnida Çapi E ftuar në emisionin “Opinion” teksa po flitet për “Gratë mes karrierës dhe familjes”, deputetja e PS Elisa Spiropali është shprehur se nuk është një amvisë e mirë. Ajo e pranoi publikisht se nuk dinte...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 6

  Të ftuar: Albi Nako dhe Klodiana Shala  ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me ‘qesh’ Intervista: “NJERIU QË QESH”   KLODIANA SHALA – Sport / Klodiana që më mban në formë Intervista: “ME HAPIN...
 • OPINION – KAMPIONET E SHQIPERISE!

  Të ftuar: Luiza Gega, Klodiana Shala, Sait Prizreni, Artan Shyti, Altin Kodra, Elektra Zykaj, Briken Calja Kampione e shumë garave, atletja Luiza Gega, sonte, në studion e emisionit “Opinion” ka treguar se stervitet rreth 2400 m mbi nivelin e detit në Kenia, Afrikë. Gega tha se është viti i tretë...
 • Meta takim me kampionët e atletikës

  Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti në një takim kampionët e atletikës, Luiza Gega dhe Izmir Smajlaj, si edhe ish-atleten e mirënjohur Klodiana Shala. Gjatë këtij takimi Meta i përgëzoi sportistët për arritjet e tyre vetjake në sport, duke u shprehur se fitoret e tyre kanë afruar krenari për...
 • RUDINA – TE JETOSH SHENDETSHEM NE METROPOL DHE TEKNIKAT E AVANCUARA TE KIRURGJISE QE MUND TE SHPETOJNE JETEN!

  Të ftuar: Fjodora Fjora – Gazetare Klodiana Shala – Atlete Andonia Dobi – Modele Dr. Leonard Solis – Drejtor i Zhvillimit te Biznesit dhe Çështjeve Mjekesore ne spitalin“Hygeia” Dr. Erjona Sinani – Mjeke Kirurge e Pergjithshme Spitali “Hygeia”...
Emisione