Loreta Berhami

 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 53

  Të ftuar: Loreta Berhami dhe Aurel Thellimi...
 • Video/ Loreta Berhami tregon si u njoh me bashkëshortin 

  Drejtuesja e shtëpisë botuese ‘Pegi’, Loreta Berhami ishte sot në emisionin “Kush vjen për drekë”, nga ku përveç aftësive në gatim, rrëfeu edhe si u njoh me bashkëshortin argjentinas. Berhami tha se është njohur me të në Paris në një vend ku kishte muzikë latine dhe ata të dy...
 • RUDINA – ALBI NAKO FLET PER DIVORCIN; LORETA BERHAMI MES TIRANES DHE GJENEVES!

  Të ftuar: Albi Nako – Koreograf Loreta Berhami- Botuese, shtëpia botuese “Pegi” Rubrika “Quiz”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 571

  EDI RAMA – Master of puppets Intervista: “KAZAN MEDIATIK, JO KAZAN MEDIATIK” Intervista: “MODELI I PREFERUAR I EDI RAMËS” Intervista: “NJË KM SI EDI RAMA” Pas 7 vitesh mungesë në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, Kryeministri Edi Rama rikthehet në një intervistë me gazetarin Arian Çani, në Televizionin...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 541

  STRESI – Rikthimi i Stresit: ‘E boj temen’ Intervista “NJË HERO SI STRESI” BIG MAMA – Rikthimi i Big Mamës me ‘Milion’ Intervista “BIG MILION” BLENDI FEVZIU – ‘Pushteti’, romani i ri i Fevziut Intervista “FERID PASHA I FEVZOS” Intervista “PUSHTETI SIPAS FEVZOS” LORETA BERHAMI – Pegi, dy histori...
 • OPINION – SHBA, CLINTON APO TRUMP?

  Të ftuar: Dashamir Shehi, Arben Malaj, Blerina Gjylameti, Endrit Yzeiri, Klevis Balliu, Fitim Zekthi, Loreta Berhami Emisioni Opinion në TV Klan ka si temë të mbrëmjes pyetjen se cili nga kandidatët do të jetë fitues në zgjedhjet presidenciale në SHBA, Hillary Clinton apo Donald Trump. Për deputetin e LZHK-së,...
 • RUDINA – VESA LUMA DHE BIG BASTA, JETA E RE SI PRINDER; LIBRAT E SHKOLLES SE JETES!

  Të ftuar: Vesa Luma – Këngëtare Big Basta – Këngëtar Loreta Berhami – Drejtuese e shtëpisë botuese “Pegi”...


Emisione