Foto/ Raporti i dëgjesave për qarkun e Elbasanit

Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe këtë të premte me publikimin e pasqyrës zgjedhore dhe raportin e dëgjesave në qarqet e vendit

Këtë herë raporti i publikuar nga kreu i qeverisë i përket qarkut të Elbasanit.

Si gjithnjë, teksa ka postuar materialin në fjalë, Kryeministri shprehet i hapur për sugjerime apo ankesa sa i përket raportit të përpiluar./tvklan.al

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”366″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Kategori
FotogaleriPolitikaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*