“Plakat” erdhën, ja si do jetë moti këtë javë

Gjatë ditëve të fundit na ka shoqëruar dielli dhe temperaturat e larta por kësaj situate do i vijë fundi këtë fundjavë.

Ditët në vazhdim do të ketë një përmbysje të motit të ngrohtë. Java do vijë me shira dhe mot të vranët.

Temperaturat do të variojnë nga 9 gradë celsius më e ulëta dhe më e larta deri në 21 gradë celsius.

Gjithë java që përpara do ketë shtrëngata, reshje shiu dhe ulje të temperaturave.

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*