Real-Bayern/ Formacionet e mundshme, ja sa mungesa për skuadrat

Real Madrid dhe Bayern Munich do të ndeshen sonte në orën 20:45 në Santiago Bernabeu, në kuadër të ndeshjes së dytë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Reali tashmë ka konfirmuar se nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Gareth Bale, i cili nuk është i gatshëm të luajë në ndeshjen e sotme.

Gjithashtu nuk do të luajnë as Pepe dhe Raphael Varane, ku në vend të tyre do të startojë Nacho Fernandez.

Në anën tjetër, Mats Hummels mund të jetë mungesa e vetme te Bayerni pas rikthimit të Robert Lewandowksit.

E përditshmja sportive spanjolle “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*