RUDINA – IRENA KITA PREZANTON MOTREN; OSMAN MULA!

Emision: 12.09.2017


Të ftuar:

Irena Kita, Juriste & Fashion Blogere dhe Albana Dimushi – Administratore, agjensise imobilire “Rexhina” (motra e Irena Kitës)

Osman Mula- Instumentist, kompozitor dhe regjisor, Mjeshtër i Madh

 

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*