STOP – EMISIONI 162 (SEZONI 2)

Emision: 17.04.2017

Hitparade i absurdit shqiptar.

Dy persona qarkullojnë mbi një motorr të lidhur me një tub. Shumë nxënës me canta shkolle, por transportohen me kamion. 2 punonjës me uniformën e sektorit të pastrimit në bashki, qarkullojnë në portobagazhin e një makine me targa Sarande. Një kamion qarkullon i hipur mbi një tjetër për efekt transporti.Një person transporton pula me një bicikletë, ndërsa nga një makinë bëjnë pazar për to. Janë këto disa nga situatat e shfaqura dhe komentuara me humor në rubrikën e cdo të hëne “hitparade i absurdit shqiptar”.

Kategori
STOP
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • STOP – EMISIONI 161 (SEZONI 2)

  Nga semaforët jofunksionalë tek dasmat pa leje… Disa semaforë në Tiranë nuk funksionojnë, duke shkaktuar kaos në trafikun e coroditur të kryeqytetit. “Stop” realizon një vëzhgim tek Rruga e...
 • STOP – EMISIONI 160 (SEZONI 2)

  Lojë kungulleshkash me shanset e koalicionit të majtë/ dorëzo armët. Në mes të muajit mars kryeministri Rama tha, se shanset për koalicion parazgjedhor me LSI-në janë 10. Por të...
 • STOP – EMISIONI 159 (SEZONI 2)

  “Me legena kundër legenave”, protesta e shoqërisë civile. Shoqëria civile protestoi dje pasdite kundër nenit 449, që sipas saj amniston korrupsionin e zyrtarëve të lartë të shtetit. Aktivistët morën...
 • STOP – EMISIONI 158 (SEZONI 2)

  “Bilbili i Rilindjes” dhe kontrolli në doganën e Kapshticës. Kreu i opozitës Lulzim Basha e quajti kryeministrin Rama “bilbilin e monologut”, në replikat e rradhës në distancë, që ata...