ZONE E LIRE – EMISIONI 592

Emision: 08.12.2017

PASTOR AKILI,
RITA PETRO – Incesti vëlla-motër / Tabu / Provokim / Poezia e Rita Petros

DJ JAYLA – ‘Po ti kush je?’ Dj Jayla artistja shqiptaro-greke ndez Tiranën

ROBERT DRAGOT,
EDVIN PACARA,
ARJAN CURRI – Debati / ‘Ma prek Valbonen’ apo ‘Mos ma prek Valbonen’?

ROBERT DRAGOT – Kinema / 48 Oreshi, të dielën fituesit dhe nata gala

MJEKET – Spitali Amerikan /Implanti i flokëve; Kirurgjia e qafës dhe kokës

LULIJETA HOXHA,
GJERGJ MENA,
JOSIF SINA,
LAERTI VASILIU,
XHINO MUSOLLARI – Teatër / ‘Dama me kamelie’ në TK

SOTIR QIRJAQI – Sport / Maratonomaku ynë i famshëm Sotir Qirjaqi

MARIGONA GASHI
SEMRA HAZIRAJ
LINDA DERGUTI
SHQIPERON SINANI – Street Dance / Flight Back nga Gjilani

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione