Kylie Jenner, një sirenë në rrjetat e peshkatarëve

Ajo nuk e humb asnjëherë mundësinë për të ekspozuar linjat e saj perfekte.

19 – vjeçarja, Kylie Jenner është parë në një restorat në LA, e veshur në mënyrë provokuese dhe teksa shoqërohej nga truprojet e saj.

Me një veshje të zezë, nën imitimin e nje rrjete peshkimi, çka është edhe trendi i personazheve publik, ylli i reality show dukej pothuajse e zhveshur…

Në derën e restorantit ku kish vendosur të darkonte, Jenner ka ndaluar vetëm pak çaste për t’u fotografuar nga paparacët, ndërsa me shumëe mjeshtri ka arritur t’u shpëtojë pyetjeve dhe dhënies së autografëve.

Me çizmet e ngjashme me truporen, me hoje të mëdha lëkurë të zezë, Jenner i kishte lënë pak vend fantazisë… ndërsa mediat e komentuan paraqitjen e saj, një sirenë në rrjetat e peshkatarëve.

Tv Klan

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • Juventus marshon drejt titullit

  Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
 • Rritet Euro

  Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
 • Fitojnë ekipet e kreut

  Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
 • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

  Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...