RUDINA – SUKESET E TVKLAN NE TRT; KERCIMI ROBOTIK!

Emision: 08.05.2017


Të ftuar:

Albert Dumani – Drejtor Programacioni në Tv Klan

Klajdi Selimi – Balerin, producent dhe krijues i Albanian Robot’s

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*