Aktorja po tretet nga dita në ditë

Lajme jo të mira vijnë nga një prej aktoreve të “Diamante dhe Dashuri”.

Bestemsu Ozdemir, e cila ka luajtur rolin e Niluferit në serialin të shumëpëlqyer duket se po tretet nga dita në ditë.

Aktorja dhe modelja 25-vjeçare është fotografuar në Bebek të Stambollit mbrëmjen e kaluar.

Sipas “Hurriyet”, shihet se ajo është dobësuar tej mase, e madje jashtë dëshirës së saj.

Qëkur kam nisur serialin e ri ‘Meyrem’ jam dobësuar 4-5 kilogramë. Nuk jam e sëmurë. Ha shumë por nuk po arrij të shtoj në peshë”, tha ajo për gazetarët.

/tvklan.al

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*
Emisione